Biele Dvere DEXTURA – test bielych dverí | Video

Vzhľadom na to, že je dnes doba bielych dverí, tak som sa vám rozhodol vo videu ukázať, že je na slovenskom trhu výrobca bielych dverí, ktoré vynikajú svojou odolnosťou. Ide o veľmi odolné biele dvere značky DEXTURA so skutočne výnimočnou povrchovou úpravou.

biele dvere dextura

Biele dvere DEXTURA s vysokou odolnosťou

Biely Superlak je vo výrobe liaty na dvere, čím sa dosahuje hrubšia vrstva nánosu a preto tieto dvere vo videu porovnávam práve s konkurenčnou značkou, ktorá má tiež liatu resp. navalovanú bielu farbu. Ide o to aby som porovnával totožné produkty čo sa týka technického spracovania povrchovej úpravy.

Ako prebieha vytvrdnutie laku?

Tak ako som vyššie spomínal, biely Superlak je liaty na dvere, čím výrobca dosiahne hrubšiu vrstvu farby v mikrónoch. Následne sú dvere vytvrdzované špeciálnou neutrónovou technológiou. Vďaka tejto jedinečnej technológii je lak na dverách plne vytvrdnutý do 12 stotin sekundy. Takouto technológiou sú vo výrobe nanášané dva odtiene bielej farby. Výroba deklaruje označenie týchto dvoch odtieňov ako „Biely lak“ a „Extra biely lak“. Sú teda v ponuke dva odtiene: biela a extra biela. Pokiaľ by som mal povedať, ktorý odtieň je u mňa na predajni predávanejší, tak je to suverénne extra biela farba. Je to zrejme aj tým, že pokiaľ si chcete podlahu olištovať bielou soklovou lištou, tak práve odtiene bielych soklov lepšie sedia s odtieňom extra bielej farby na dverách Dextura.

Biele dvere – ľahká údržba

Biele dvere DEXTURA majú svoj superlak uzavretý nano technológiou, vďaka ktorej sa veľmi ľahko udržiavajú a čistia. Biely Superlak je stálofarebný, teda tieto dvere nezožltnú a má vynikajúcu oteruvzdornosť porovnateľnú s auto lakmi používanými v automobilovom priemysle.

Záverom to iba zhrniem, že biele dvere DEXTURA v podstate nemajú na našom trhu konkurenciu, pretože žiadny výrobca interiérových dverí neponúka takúto odolnú a stálofarebnú povrchovú úpravu. Nakoniec sa presvedčte vo videu vyššie.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.