Blog O podlahách

Biele Dvere DEXTURA – test bielych dverí | Video

Zdieľajte:

Vzhľadom na to, že je dnes doba bielych dverí, tak som sa vám rozhodol vo videu ukázať, že je na slovenskom trhu výrobca bielych dverí, ktoré vynikajú svojou odolnosťou. Ide o dvere značky DEXTURA so skutočne výnimočnou povrchovou úpravou.

biele dvere dextura

Biele dvere s vysokou odolnosťou

Biely Superlak je vo výrobe liaty na dvere, čím sa dosahuje hrubšia vrstva nánosu a preto tieto dvere vo videu porovnávam práve s konkurenčnou značkou, ktorá má tiež liatu resp. navalovanú bielu farbu. Ide o to aby som porovnával totožné produkty čo sa týka technického spracovania povrchovej úpravy.

Biele dvere – ľahká údržba

Biele dvere DEXTURA majú svoj superlak uzavretý nano technológiou, vďaka ktorej sa veľmi ľahko udržiavajú a čistia. Biely Superlak je stálofarebný, teda tieto dvere nezožltnú a má vynikajúcu oteruvzdornosť porovnateľnú s auto lakmi používanými v automobilovom priemysle.

Záverom to iba zhrniem, že biele dvere DEXTURA v podstate nemajú na našom trhu konkurenciu, pretože žiadny výrobca dverí neponúka takúto odolnú a stálofarebnú povrchovú úpravu. Nakoniec sa presvedčte vo videu vyššie.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.