Biele Dvere DEXTURA – test bielych dverí | Video

Vzhľadom na to, že je dnes doba bielych dverí, tak som sa vám rozhodol vo videu ukázať, že je na slovenskom trhu výrobca bielych dverí, ktoré vynikajú svojou odolnosťou. Ide o dvere značky DEXTURA so skutočne výnimočnou povrchovou úpravou.

biele dvere dextura

Biele dvere s vysokou odolnosťou

Biely Superlak je vo výrobe liaty na dvere, čím sa dosahuje hrubšia vrstva nánosu a preto tieto dvere vo videu porovnávam práve s konkurenčnou značkou, ktorá má tiež liatu resp. navalovanú bielu farbu. Ide o to aby som porovnával totožné produkty čo sa týka technického spracovania povrchovej úpravy.

Biele dvere – ľahká údržba

Biele dvere DEXTURA majú svoj superlak uzavretý nano technológiou, vďaka ktorej sa veľmi ľahko udržiavajú a čistia. Biely Superlak je stálofarebný, teda tieto dvere nezožltnú a má vynikajúcu oteruvzdornosť porovnateľnú s auto lakmi používanými v automobilovom priemysle.

Záverom to iba zhrniem, že biele dvere DEXTURA v podstate nemajú na našom trhu konkurenciu, pretože žiadny výrobca dverí neponúka takúto odolnú a stálofarebnú povrchovú úpravu. Nakoniec sa presvedčte vo videu vyššie.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.