Akcia na vode odolné laminátové podlahy Quick Step CLASSIC

Dnešným dňom t.j. 30. januára 2023 začína AKCIA na vode odolné laminátové podlahy Quick Step CLASSIC. Môžete si teda kúpiť túto podlahu za výrazne nižšiu cenu až do 26. februára 2023. Svoje objednávky môžte kľudne zasielať aj na mail: soska@opodlahach.sk

AKCIA na vode odolnú podlahu Quick Step CLASSIC

Jedná sa o vede odolnú laminátovú podlahu od belgického výrobcu Quick Step, ktorá je 8mm hrubá a má 12 hodinovú vode odolnosť. Znamená to, že kaluža vody môže stáť na podlahe maximálne 12 hodín a pokiaľ sa prirodzenou cestou neodparí tak po tomto čase už musíte kalužu vody zotrieť handrou.

Vyššie uvedená vode odolná laminátová podlaha sa dá štandardne kúpiť za 23,26 EUR za m2 s DPH avšak vo vyššie uvedenom časovom úseku ju viete mať za zvýhodnenú cenu 18,61 EUR za m2 s DPH. Odporúčam uvedenú akciu na vode odolnú laminátovú podlahu Quick Classic využiť, nakoľko idú ceny všetkých podlahovín neustále hore.

Akcia na podlahy Quick Step CLASSIC

Akcia na podložky Quick Step Basic PLUS

Zároveň pre vás výrobca podláh Quick Step pripravil v uvedenom termíne aj zvýhodnenú cenu podložiek BASIC PLUS. Táto podložka ma hrúbku 2mm je vhodná aj na podlahové kúrenie a je dodávaná v dvoch baleniach. Jedno balenie obsahuje 15 m2 a druhé 60 m2 samotnej podložky. Na podložke viete momentálne ušetriť až 25%.

Štandardná cena podložky kde jedno balenie obsahuje 15 m2 je 3,61 EUR za m2 s DPH a teraz ju viete kúpiť za cenu 2,71 EUR za m2 s DPH. Balenie ktoré obsahuje 60m2 podložky stojí štandardne 3,44 EUR za m2 s DPH a teraz je cena znížená na 2,58 EUR za m2 s DPH.

Oba varianty podložky sú vhodné pod vode odolnú podlahu Quick Step CLASSIC a táto podložka je tak ako som vyššie uviedol aj vhodná na podlahové vykurovanie. AKCIA na vode odolné laminátové podlahy Quick Step CLASSIC sa práve začala a odtiene podlahy si viete pozrieť tu.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.