Biele dvere – aké povrchy bielej sú na trhu | VIDEO

Biele dvere sú dnes trendy, skrátka po tejto variante prevedenia interiérových dverí siaha čoraz viacej zákazníkov a o architektoch či dizajnéroch ani nehovorím. Práve z tohto dôvodu som si dovolil pre vás natočiť video, v ktorom sa dozviete aké možnosti prevedenia bielych dverí sú dostupné na Slovenskom trhu a ktoré značky dverí by ste pri výbere bielej farby nemali prehliadnuť. Určite budete prekvapení koľko možnosti prevedenia bielej farby na dverách si je možné objednať. Výber je skutočne pestrý a s tým aj spojené veľké cenové rozpätie jednotlivých povrchov bielej.

Biele dvere – bielou nič nepokazíte

Tak ako boli v minulosti atraktívne a žiadané tmavé dvere v povrchu Wenge, tak je to presne naopak. Dnes sú biele dvere čím ďalej tým viac žiadané. Takmer každú druhú či tretiu zákazku dnes montujeme dvere v bielej farbe. Tento trend je obľúbený aj u architektov či dizajnérov. Biela farba je vďačná tým, že interiér presvetlí, interiér je tak živší a radostnejší. Navyše biela farba sa hodí k akémukoľvek dekóru, teda môžme s kľudom konštatovať, že bielou farbou dverí skutočne nič nepokazíte.

Aké povrchy bielych dverí poznáme?

Biele dvere sa vyrábajú v rôznych povrchoch, ktoré majú samozrejme rôznu záťažovú triedu. Medzi najlacnejšie a najmenej odolné povrchy bielej patrí biela fólia. Z tých odolnejších prevedení si viete dvere v bielej farbe objednať buď v laminácii alebo v striekanej, liatej alebo navalovanej farbe. Ako najodolnejšiu povrchovú úpravu bielej farby na dverách by som označil liaty biely Superlak od Holandského výrobcu značky DEXTURA. Táto povrchová úprava bielej nemá na našom trhu konkurenciu, pokiaľ sa bavíme o odolnosti a oteruvzdornosti.

Pripravované video o bielych dverách

V ďalšom videu, ktoré pre vás chystám, si spravíme aj taký malý crash-test na biele dvere, aby ste sa viac dozvedeli o odolnosti bielej farby na dverách. Ak nechcete zmeškať toto video tak odporúčam prihlásiť sa na odber YouTube kanálu: Chcem odoberať YouTube kanál O Podlahách

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.