Novinky QUICK STEP podlahy pre rok 2020 | Video

Quick Step Signature

Belgický výrobca podláh Quick Step nedávno predstavil svoje novinky pre rok 2020 v kategórii laminátových podláh. Myslel som si, že už nie je kam posunúť laminátové podlahy. Ale Quick Step opäť ukázal, že to možné je a pomyselnú laťku zdvihol skutočne hodne vysoko.

Novinky Quick Step – SIGNATURE

Ako novinky Quick Step predstavil z brusu novú radu laminátových podláh pod názvom SIGNATURE, ktorá sa vyznačuje neprekonateľnou úrovňou prepracovanosti. Dizajnéri Quick Step sa inšpirovali znova sa objavujúcimi teplými prírodnými a exotickými farbami z Afriky a Latinskej Ameriky. Spoločným menovateľom každého odtieňu tejto rady laminátových podláh SIGNATURE je zmysel pre detail a poctivé remeselné spracovanie.

Inými slovami dizajnéri navrhli jednotlivé dekóry vrátane každého detailu v ploche podlahy a taktiež vo „V“ drážke. Následne team ľudí z výroby stál pred neľahkou úlohou. Spočívala v tom, že všetko čo bolo navrhnuté dizajnérmi museli premietnuť do výrobného procesu. Premietli to tak aby to splnilo všetky požiadavky a mohli novinky Quick Step uzrieť tak svetlo sveta. Požiadavky na výrobu boli tak náročné, že museli vyvinúť nové technológie na tlačenie dekoračného papiera. Taktiež bola vyvinutá úplne nová technológia lisovania podlahy. Pri tejto novej technológii vznikla dokonalá štruktúra dreva. Novinka od Quick Step-u vznikla iba vďaka úzkej spolupráci dizajnérov s výrobou. Jej výsledkom bola dokonalá laminátová podlaha SIGNATURE, ktorá je na nerozoznanie od skutočne drevenej podlahy.

SIGNATURE – dokonalá laminátová podlaha

Jedná sa skutočne o absolútne dokonalú laminátovú podlahu, ktorá je na nerozoznanie od pravej drevenej podlahy. Má absolútne prepracovanú štruktúru nielen na svojom povrchu v ploche, ale aj v priznaných „V“ drážkach. Na svojom povrchu má táto rada laminátových podláh vyrazenú štruktúru asi v 80-tich rôznych hĺbkach vďaka špeciálne upravenej raznici.

Dosť bolo slov, pohodlne sa usaďte a ja vás exkluzívne prevediem celou prezentáciou noviniek tak ako nám bola odprezentovaná. Dozviete sa, kedy budú novinky Quick Step dostupné, koľko bude táto podlaha stáť. Samozrejme kedy bude vyvzorovaná v našich vzorkových predajniach po celom Slovensku sa dozviete tiež.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.