QUICK STEP podlahy – novinky pre rok 2020 | Video

Quick Step Signature

Belgický výrobca podláh Quick Step nedávno predstavil svoje novinky pre rok 2020 v kategórii laminátových podláh. Myslel som si, že už nie je kam posunúť laminátové podlahy, ale Quick Step opäť ukázal, že to možné je a pomyselnú laťku zdvihol skutočne hodne vysoko.

Quick Step – SIGNATURE

Quick Step predstavil z brusu novú radu laminátových podláh pod názvom SIGNATURE, ktorá sa vyznačuje neprekonateľnou úrovňou prepracovanosti. Dizajnéri Quick Step sa inšpirovali znova sa objavujúcimi teplými prírodnými a exotickými farbami z Afriky a Latinskej Ameriky. Spoločným menovateľom každého odtieňu tejto rady laminátových podláh SIGNATURE je zmysel pre detail a poctivé remeselné spracovanie.

SIGNATURE – dokonalá laminátová podlaha

Inými slovami dezajnéri navrhli jednotlivé dekóry vrátane každého detailu v ploche podlahy a taktiež vo „V“ drážke a následne team ľudí z výroby stál pred neľahkou úlohou, ktorá spočívala v tom, že všetko čo bolo navrhnuté dizajnérmi museli premietnuť do výrobného procesu tak aby to splnilo všetky požiadavky. Požiadavky na výrobu boli tak náročné, že museli vyvinúť nové technológie na tlačenie dekoračného papiera a úplne novú technológiu lisovania podlahy, pri ktorej vzniká dokonalá štruktúra dreva. Teda iba vďaka úzkej spolupráci dizajnérov s výrobou vznikla neskutočne dokonalá laminátová podlaha SIGNATURE, ktorá je na nerozoznanie od skutočne drevenej podlahy.

Dosť bolo slov, pohodlne sa usaďte a ja vás exkluzívne prevediem celou prezentáciou noviniek tak ako nám bola odprezentovaná, kde sa dozviete, kedy budú novinky dostupné, koľko bude táto podlaha stáť a kedy bude vyvzorovaná v našich vzorkových predajniach po celom Slovensku.

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.