Podlahy PERGO sú späť na Slovenskom trhu

laminátové podlahy Pergo Značka podláh PERGO je asi pre väčšinu z vás veľkou neznámou. Plne to chápem, pretože táto značka tu už na Slovenskom trhu bola, ale moc sa jej nedarilo, nakoľko v krátkosti povedané, nebol zvládnutý dosť dobre jej systém predaja  a distribúcie, čo zapríčinilo, že ľudia v podstate o tejto podlahe na Slovensku takmer nevedeli. Neskôr sa predaj podláh Pergo na Slovensku úplne zastavil a bolo takmer nemožné sa k tejto podlahe dostať, čo ju spravilo ešte neznámejšou v laickej verejnosti. Ale mám pre vás dobré správy, pretože značka podláh Pergo je opäť na Slovenskom trhu, ale tento krát už s prepracovaným systémom predaja. Vzhľadom na to, že mnohí z vás nevedia o značke podláh Pergo vôbec nič, tak vám ju trochu predstavím, aby ste mali predstavu s čím máte vlastne dočinenia. Značka podláh Pergo vznikla vo Švédsku, je to teda pôvodom švédska firma. Okolo roku 1978 bola firmou Pergo vymyslená laminátová podlaha ako taká sama o sebe. Áno čítate správne, spoločnosť Pergo vynašla ako prvá laminátové podlahy ešte s lepeným spojom a ako prvá na svete tieto podlahy začala predávať. Takže už asi tušíte, že sa nebude jednať o značku podláh hocijakú.
Laminátové podlahy Pergo
Laminátová podlaha Pergo s prírodnými a presvedčivými farbami.
Spoločnosť Pergo sa za celú svoju dobu pôsobenia na svetovom trhu môže pochváliť cca troma stovkami rôznych patentov práve z oblasti podláh. Medzi naj patenty spoločnosti Pergo patrí patent na neskutočne odolnú oteru vzdornosť laminátových podláh pod názvom „Titan X“ a „Titan X advanced“ a súčasný typ veľmi kvalitného zámkového spoja na laminátových podlahách s názvom „Perfect Fold 3.0“. S absolútnym pokojom môžem prehlásiť, že laminátové podlahy Pergo sú najodolnejšie na svete a neexistuje žiadna laminátová podlaha s väčšou odolnosťou a oteru vzdornosťou ako je Pergo. Aj vďaka tomuto prvenstvu sú laminátové podlahy Pergo radené do kategórie komerčného riešenia podláh. Sú teda predovšetkým určené do komerčnej záťaže ako sú rôzne kancelárie, obchodné priestory, hotely, polyfunkčné objekty, recepcie, letiskové haly atď. Ale samozrejme viete si laminátové podlahy Pergo objednať aj do svojich bytov či domov, avšak treba rátať s vyššou cenovou kategóriou, pri ktorej predajcovia na Slovensku slovo zľava nepoznajú. Laminátová podlaha Pergo má svoje výnimočné vlastnosti za ktoré si musíte jednoducho  zaplatiť. Slovo „ZĽAVA“ sa v spojení s podlahami Pergo nepoužíva, a kto tomu neverí tak sa môže presvedčiť u niektorého z predajcov na Slovensku, ktorých nie je veľa a ani viac nebude.
Vinylové podlahy Pergo
Vinylové podlahy Pergo sa môžu pýšiť prepracovanou povrchovou štruktúrou
V krátkosti vám predstavím portfólio značky Pergo. Spoločnosť Pergo ponúka laminátové podlahy, vinylové podlahy a drevené podlahy. Laminátové podlahy sú vyrábané v 84 odtieňoch a všetkých 84 farieb je dostupných v záťažovej triede 32, 33 a 34. Táto ponuka je zaujímavá hlavne pre architektov, projektantov a dizajnérov, pretože vedia navrhnúť jeden odtieň napríklad do hotela, pričom na recepcii a vstupnej hale bude použitá záťažová trieda 34, na chodbách 33 a v izbách 32. Teraz ste už iste pochopili, prečo som vyššie napísal, že lamináty Pergo sú predurčené do komerčných projektov.
vinylové podlahy Pergo
Vinylová podlaha Pergo patrí medzi špičku na trhu
Vinylové podlahy Pergo sú v 14 odtieňoch vyrábané v prevedení na click a zároveň aj na celoplošné lepenie o podklad. Click prevedenie je v celkovej hrúbke 5 mm z čoho je 0,3 mm nášľapná vrstva a je dodávané v záťaži 32 s „V“ špárami. Prevedenie vinylovej podlahy Pergo na lepenie je vyrábané v hrúbke 2,5 mm v záťaži 33/42 bez „V“ drážok v spoji. Farebné prevedenia vinylu má Pergo fakt dobre zvládnuté, doporučujem si to pozrieť naživo. Drevené podlahy Pergo, sú klasické troj-vrstvé podlahy v rôznej variácii drevín s lakovanou povrchovou úpravou v siedmych vrstvách alebo v dvoj vrstvovom olejovanom prevedení. Kto z vás  chce mať doma pod nohami absolútnu svetovú špičku musí jednoducho siahnuť  iba po značke Pergo. Momentálne sú už dostupné na Slovenskom trhu. Uvidíte, o Pergu ešte budete veľa počuť. Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.