Epoxidová penetrácia podlahy s kremičitým posypom | VIDEO

Epoxidová penetrácia podlahy

Pripravil som pre Vás ďalšie video o tom ako prebieha penetrácia podkladu s dvojzložkovou epoxidovou penetráciou s posypom kremičitého piesku, ktorý slúži ako prídržný mostík pre ďalšie vrstvy. Ďalšou vrstvou môže byť napríklad nivelačná stierka alebo lepidlo pre lepenie dlažby.

Epoxidová penetrácia sa využíva hlavne pri renovácii podkladu na ktorom zostali zvyšky lepidiel po predchádzajúcej podlahovine, napríklad staré pvc, koberce, dlažba atď. Ako ďalšiu výhodu tejto penetrácie môžem uviesť, že do určitej miery aj spevňuje podklad. Správna príprava podkladu je základom pre následné kladenie vinylovej či laminátovej podlahy.

Ako sa s touto penetráciou robí a na čo si dávať pri práci pozor sa dozviete v priloženom videu nižšie. Pokiaľ chcete byť informovaný o mojich nových videách o podlahách tak sa prihláste na odber môjho youtube kanálu.

Autor: Šoška Milan

2 thoughts on “Epoxidová penetrácia podlahy s kremičitým posypom | VIDEO

  1. blank
    Horemuzova says:

    Dobry večer pan Šoška,
    Chcela by som meniť staru laminatovu podlahu za novu. Majster jednoznačne zastava nazor robiť pokladku novej na uz existujucu laminatovu podlahu s odovodnenim ze bude lepsia tepelna izolacia podlahy. Ja sa s tym celkom nestotožňujem. Jedna sa o rodinny dom.ďakujem pekne

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.