Blog O podlahách

Zrovnávanie podkladu dreveným granulátom CEMWOOD | VIDEO

Zdieľajte:
Zrovnávanie podkladu dreveným granulátom CEMWOOD | VIDEO
5 (100%) 1 vote

Násyp na podlahy CEMWOOD

Blog O Podlahách pripravil pre vás ďalšie zaujímavé video, ktoré sa týka podlahy a podlahárskej činnosti a to konkrétne zrovnávania a navyšovania úrovne podlahy suchou a ekologickou cestou. Tým, že sa jedná o suchý proces je táto metóda veľmi rýchla.

Zrovnávanie podkladu až do výšky 24 cm vám zabezpečí ekologický drevený granulát CEMWOOD. Vyrába sa v dvoch frakciách CW1000 a CW2000 pričom jemnejšia frakcia CW1000 sa dá použiť do maximálnej hrúbky 4 cm a frakcia CW2000 až do hrúbky 24 cm.

Ako sa s granulátom robí a ako prebieha celý proces zrovnávania či navyšovania úrovne podlahy si môžete pozrieť vo videu nižšie. Pokiaľ sa vám video páči a bolo pre vás užitočné, tak mu môžete dať kľudne palec hore a ak nechcete v budúcnosti zmeškať videá na tému podlahy tak sa prihláste na odber youtube kanálu O PODLACHACH.

 

Autor: Šoška Milan

4 myšlienky na “Zrovnávanie podkladu dreveným granulátom CEMWOOD | VIDEO

  1. Dobry den je mozne pouzit cw1000 alebo cw2000 pri zarovnani vyskovych rozdielov na podlahe(podlaha betom na ktorom je ipa) na ktoru bude nasledne polozeny tvrdeny EPS 5cm s teplovodnym podlahovym vykurovanim a to by bolo zaliate anhydridovym poterom ? dakujme za odpoved

    1. Dobrý deň,
      v podstate sa to dá aj takto spraviť. Mirelon ako podložku pod laminát neodporúčam, nie je to certifikovaná podložka pod podlahy. Mirelon je po čase pod laminátovou podlahou takmer celý odparený, ono to sublimuje. Proste nedrží to dlhodobo svoj tvar. Kuknite si radšej normálnu podložku, viem že sú drahšie ale stojí to za to.
      Pozdravujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.