Akcia „MONTÁŽ PODLAHY ZADARMO“?

Akcia: Montáž podlahy zadarmo

Spoločnosť MS Interier s.r.o. ponúka exkluzívne čitateľom Blogu O Podlahách veľmi zaujímavú akciu na podlahy Quick Step a Pergo.  Objednajte si podlahu na nižšie uvedenom kontakte a získate:

„MONTÁŽ PODLAHY ZADARMO“

Platí do: 31. decembra 2016 Objednávky: 0903 444 448, soska@ms-interier.sk

Pre koho je akcia „Montáž podlahy ZADARMO“ určená?

Do uvedenej akcie sú zahrnuté kvalitné podlahy Quick Step. Tí z vás ktorí máte v tomto období v pláne montovať podlahy do vašich domov či bytov a chcete siahnuť po kvalitných materiáloch, tak je táto akcia pre vás doslova šitá na mieru.  Akcia je jednoduchá, objednáte si podlahu spolu s príslušenstvom (podložka, sokel) a týmto pádom získate odbornú a profesionálnu montáž tejto podlahy a soklových líšt zadarmo.

Sanácia podkladu

Aké pracovné úkony sú zahrnuté v „montáži zadarmo“?

V montáži sú skutočne zahrnuté všetky pracovné úkony, ktoré by mala slušná podlahárska firma ponúkať. Tu nemusíte hľadať žiadny háčik, pretože montáž je naozaj kompletná. Zahŕňa vyčistenie podkladu resp. povysávanie podkladu, montáž podlahy, montáž soklových a prechodových líšt, upratanie priestoru po montáži a odvoz odpadu z montáže.

Sanácia podkladu nie je zahrnutá v akcii „montáž zadarmo“

Do akcie „montáž podlahy zadarmo“ nespadajú práce a spotreby materiálov  spojené s prípravou podkladu ako je napríklad vylievanie podlahy nivelačnou stierkou, prebrúsenie podkladu, zošívanie trhlín v podklade, penetrácie podkladu atď.

Doprava

Doprava nad 50 km od Žiliny sa účtuje

Doprava pri tejto akcii je do 50 km od Žiliny zadarmo a nad 50 km od Žiliny sa účtuje individuálne v závislosti od veľkosti a rozsahu zákazky.  Týmto sa myslí, že ak si objednáte napríklad 12 m2 podlahy a budete ju chcieť namontovať napríklad v Bratislave tak vám bude účtovaná cenníková sadzba na dopravu, ktorá je 0,15 €/km bez DPH. Ale naopak zas, ak si objednáte podlahu do celého domu napríklad o ploche 200 m2 a pripravíte podmienky tak, že sa bude dať montáž uskutočniť na jeden výjazd, tak vám napríklad doprava po dohode nemusí byť účtovaná vôbec. Ak to mám skrátiť tak doprava je v podstate na vzájomnej dohode.

Na záver iba toľko, že akcia platí do konca decembra 2016.

Viac informácii a objednávky

Mobil: 0903 444 448 Email: info@ms-interier.sk

Autor: Šoška Milan

4 thoughts on “Akcia „MONTÁŽ PODLAHY ZADARMO“?

  1. blank
    Monika Ivanickova says:

    Dobrý den prajem,
    Pracujem pre gastro siet Mondieu a na mojej prevadzke v Bory Mall nam zatekalo. Takze sa nase drevene parkety zduli, ale boli vysusene. Rada by som sa opytala, ci by ich bolo mozne zbrusit a nalakovat, cca v rozmeri 1 x 2 metre a kolko by to cca stalo. Viem, ze to takto tazko posudit, ale pan riaditel sa rozhodol, ze zbrusit a nalakovat 🙂 Potrebovala by som to uz tento tyzden, mimo pracovnej doby, cize hociktory den po 21 hodine. Taktiez by som potrebovala vediet, ci mate vlastne odsavanie, lebo je to potrebne. Ak mate kekolvek otazky, mozete mi kedykolvek zavolat. Volam sa Monika a vopred dakujem velmi pekne za odpoved. Prajem pekny den 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.