Novinky podláh Quick Step pre rok 2017

novinky-quick-step-2017

Možno ste si už niektorí z vás zvykli na to, že vždy začiatkom roka výrobca podláh Quick Step zvykne predstavovať svoje novinky pre daný rok. Quick Step to má zaužívané tak, že svoje novinky od prezentuje na veľtrhu v Hannoveri a potom následne ich predstavuje svojim predajcom. Tak poďme si povedať, po čom novom môžete siahnuť v tomto roku ak teda plánujete montovať podlahy.

Nová rada laminátových podláh Quick Step MAJESTIC

Ide v celku o veľmi zaujímavú radu laminátových podláh Quick Step hlavne kvôli rozmeru. Laminátová podlaha Quick Step Majestic sa môže pýšiť skutočne majestátnym rozmerom, pretože šírka lamely dosahuje až 24 cm a dĺžku 205 cm. Už z týchto údajom je táto podlaha predurčená hlavne do veľkých a otvorených priestorov, ktoré jej umožnia vyniknúť.

Vode odolná povrchová úprava Quick Step MAJESTIC

Okrem toho, že dizajnéri vo výrobnom závode Quick Step dali podlahe hodnoverný prirodzený vzhľad a perfektne prepracovanú štruktúru dreva, tak povrch laminátovej podlahy Majestic je ošetrený špeciálnou hydrofóbnou vrstvou HYDRO SEAL vďaka ktorej viete túto podlahu použiť v kuchyni či kúpeľni a to absolútne bez akýchkoľvek obáv. Výrobca deklaruje, že voda môže na podlahe zostať až 24 hodín a podlahe a ani spoju podlahy sa nič nestane.

V akej cenovej kategórii sa Quick Step MAJESTIC hýbe?

Laminátová podlaha Majestic sa vyrába v hrúbke 9,5 mm, v záťažovej triede 32 a na našom trhu bude dostupná za cenu 31,89 € bez DPH/m2. Patrí teda do vyššej cenovej kategórie, čo je priamo úmerné tomu čo táto podlaha dokáže. Pravdupovediac som čakal cenu posadenú o niečo vyššie. Odtiene tejto zbrusu novej rady si viete pozrieť tu.

Nová rada drevených podláh Quick Step MASSIMO

To, že výrobca podláh Quick Step vsadil na rozmer iba potvrdzuje nová rada 3-vrstvých drevených podláh Quick Step Massimo. Jedná sa taktiež o extra široký a extra dlhý formát drevenej podlahy. Cena drevenej podlahy Quick Step MASSIMO sa bude hýbať v rozpätí 80,- až 82,- € bez DPH/m2, čo je síce dosť veľa, ale zas musím priznať, že patrične zodpovedá tomuto rozmerovému formátu drevenej podlahy. Proste ak chcete mať doma na podlahe extra široké a dlhé drevené dosky musíte si jednoducho priplatiť.

Šírka jednej dosky dosahuje až 26 cm, čo je skutočne luxus a dĺžka je na úrovni 240 cm. Táto rada drevených podláh Quick Step sa vyrába v hrúbke 14 mm a s vyfrézovaným zámkom Uniclic-Multifit, ktorý zabezpečuje skutočne jednoduchú montáž. Odtiene drevených podláh Quick Step MASSIMO si môžete pozrieť tu.

Ľudia spoločnosti Quick Step
Z ľavej strany Area Manager Quick Step pre Slovensko Daniel Cabrada, autor Blogu O podlahách Šoška Milan a Obchodný riaditeľ Quick Step pre Slovenský trh Marek Stránsky.

Poďakovanie

Touto cestou by som sa chcel zároveň poďakovať členom rodiny Quick Step za skvelé predstavenie noviniek pre rok 2017 a zároveň popriať veľa šťastných a spokojných zákazníkov, ktorí strávia časť svojho života práve na podlahách Quick Step. Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.