Ako predísť problémom pri výbere a montáži podlahy | Video

Pripravil som si pre vás video v ktorom sa dozviete viac o tom aké najčastejšie chyby robíte pri výbere hlavne vinylovej podlahy. Prvou hlavnou chybou pri výbere vinylovej podlahy je, že na danej predajni sa absolútne nezaujímate o technické dáta danej vinylovej podlahy. Touto cestou vás chcem upozorniť aby ste si na každej predajni vypýtali, alebo vo vlastnom záujme na internete naštudovali technický list k danej vinylovej podlahe. Urobte tak preto, aby ste vedeli čo si vlastne kupujete a neboli ste nemilo prekvapený že namontovaná podlaha nebude vyzerať podľa vašich predstáv.

Totižto veľmi ľahko sa vám môže stať, že ani s prípadnou reklamáciou neuspejete, nakoľko vady na podlahe budú podľa technického listu k tejto vašej podlahe v norme.
Aj ja osobne som si pozrel zopár technických listov rôznych značiek vinylových podláh a môžem vám povedať, že bol som skutočne nemilo prekvapený aké rôzne kvality vinylu sa predávajú na našom trhu.

Záverom poviem že poznám osobne jeden súdny spor kde sa zákazník súdi s výrobcom podláh už 3. roky. Môžem vám povedať že nie je to nič príjemné a týmto vás chcem upozorniť aby ste v žiadnom prípade nepodceňovali výber akejkoľvek, ale zdôrazňujem hlavne vinylovej podlahy.

Viac si teda pozrite vo videu vyššie, a pokiaľ ešte nie ste fanúšikom môjho YouTube kanálu O Podlahách tak sa môžete prihlásiť na odber mojich videí, kliknutím na: Chcem odoberať YouTube kanál O Podlahách

Autor: Šoška Milan

2 thoughts on “Ako predísť problémom pri výbere a montáži podlahy | Video

 1. juraj says:

  Zdravím, chcel by som si položiť plávajúcu podlahu do miestnosti 3,5×3,5 m, kde podkladom je betón. Prosím Vás, je potrebné na ten betón najprv položiť polyetylenovú fóliu, potom na fóliu podložku (takú tú puzzle-ovitovú) a na podložku položiť podlahu alebo stačí iba tá podložka bez PE fólie? Je to podlaha v byte na poschodí. Ďakujem.

  • Šoška Milan
   Šoška Milan says:

   Zdravím,
   ja by som tam tu parozabranu dal, nie je to na škodu a navyše to nie je taká vysoká položka čo sa týka financii. Každopádne treba postupovať pri kladení podľa predpisu kladenia toho daného výrobcu. Viete sa tam dočítať aj to aká podložka je predpísaná, resp. doporučená.
   Pozdravujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.