Blog O podlahách

Výborná akcia na laminátové a vinylové podlahy QUICK STEP

Zdieľajte:

akcia laminátové podlahy Quick Step

Nedalo mi neinformovať vás o skvelej akcii, ktorú pripravil výrobca podláh Quick Step pre Slovenský trh. Počas nasledujúcich dní máte jedinečnú možnosť si kúpiť skutočne veľmi kvalitné podlahy za super ceny. Quick Step pripravil pre vás až -20% zľavu, ktorú viete využiť do 31. Októbra 2018

Objednávky

Podlahy v akcii si viete dať naceniť a objednať mailom: soska@opodlahach.sk
Objednané podlahy v akcii Vám dovezieme ZADARMO priamo k vám na požadovanú adresu v rámci celého Slovenska.

Akcia na laminátové podlahy Quick-Step

Zľava -20% sa týka vybraných modelových rád laminátových podláh Quick Step:

 

Vodeodolná Laminátová podlaha MAJESTIC

Jedná sa o 9,5 mm hrubú vodeodolnú laminátovú podlahu v záťažovej triede AC4/32 o rozmere 2050×240 mm s 25 ročnou zárukou pre rezidentné bývanie. Odporúčaná maloobchodná cena je 39,80 € za m2 s DPH a teraz máte jedinečnú možnosť si túto podlahu zadovážiť za zvýhodnenú cenu 32,- € za m2 s DPH.

Pozri odtiene Quick Step MAJESTIC

Vodeodolná Laminátová podlaha ELIGNA

Vodeodolná podlaha Quick Step ELIGNA sa vyrába v hrúbke 8mm v záťažovej triede AC4/32 v rozmere1380x156 mm s 25 ročnou zárukou pre rezidentné bývanie. Jedná sa teda o užšie a predĺžené laminátové dosky. Klasická cenníková cena tejto podlahy je 22,80 € za m2 s DPH a v súčasnej akcii ju viete kúpiť za 18,- € za m2 s DPH.

Pozri odtiene Quick Step ELIGNA

Vodeodolná laminátová podlaha Quick Step IMPRESSIVE

Podlaha IMPRESSIVE je  vode odolná laminátová podlaha vyrábaná v hrúbke 8 mm v záťažovej triede AC4/32 v rozmere 1380x190mm s 25 ročnou zárukou pre rezidentné bývanie. Štandartná cenníková cena tejto podlahy je 29,94 € za m2 s DPH a v súčasnej akcii si ju viete zaobstarať za 24,- € za m2 s DPH.

Pozri odtiene Quick Step IMPRESSIVE

Akcia na vinylové podlahy Quick Step

Akcia na vinylové podlahy Quick Step

Vinylové podlahy Quick Step Balance Click

Vinylová podlaha Quick Step Balance Click sa vyrába v hrúbke 4,5 mm v záťažovej triede AC4/32. Táto rada vinylových podláh vám ponúka drevený palubovkový dizajn. Cenníková cena tejto podlahy je 37,27 € s DPH za m2. Túto podlahu si viete teraz objednať za zvýhodnenú cenu 30,- € s DPH za m2.

Pozdri odtiene Quick Step BALANCE CLICK

Vinylové podlahy Quick Step Ambient Click

Vinylová podlaha Quick Step Ambient Click sa vyrába v hrúbke 4,5 mm v záťažovej triede AC4/32. Táto rada vinylových podláh ponúka rôzne kamenné či betónové dizajny. Cenníková cena tejto podlahy je 37,27 € s DPH za m2. Túto podlahu si viete teraz objednať za akciovú cenu 30,- € s DPH za m2.

Pozdri odtiene Quick Step AMBIENT CLICK

Ak plánujete v najbližšej dobe investovať do kvalitnej podlahy, tak by ste si skutočne túto mimoriadnu ponuku nemali nechať ujsť. Viete na podlahách ušetriť až 20%, teda ako keby ste si podlahu kúpili bez DPH. Na záver iba pripomeniem, že akcia platí od 17. septembra 2018, do 31. októbra 2018. Prajem šťastnú ruku pri výbere toho správneho dekóru pre váš domov.

Objednávky:

Mobil: 0903 444 448

Email: soska@opodlahach.sk

Autor: Šoška Milan

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.